SOSYAL PROJELER

SUDA İNDİRİM BİZDEN TASARRUF SİZDEN

KONYAMIZDA YAŞAYAN HALKIMIZIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA, MESKEN VE İŞ YERLERİNDE KULLANDIĞI SU VE ATIK SU BEDELLERİ OLDUKÇA YÜKSEKTİR. HALKIMIZ SU FATURALARINI ÖDEMEKTE ZORLUK ÇEKMEKTEDİR. BU NEDENLE HALKIMIZA EKONOMİK DESTEKTE BULUNMAK İÇİN SU FATURALARINDA İNDİRİM YAPMAK ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇ HALİNE GELMİŞTİR.  BELEDİYENİN ELİNİ VATANDAŞIN CEBİNDEN ÇEKMESİ GEREKMEKTEDİR. SU FATURALARI DÜŞERSE, KONYALI HEMŞEHRİLERİMİZİN PARASI CEBİNDE KALACAKTIR. HEM MESKENLERDE HEM DE İŞ YERİNDE SU KULLANAN VATANDAŞLARIMIZI RAHATLATMAK İSTİYORUZ. 0-15M3 ARASI SU KULLANAN MESKEN VE İŞ YERLERİNE %50 İNDİRİM YAPACAĞIZ. AYRICA SU TÜKETİM BEDELİNE GÖRE ALINAN ATIKSU BEDELİNİ DE ALMAYACAĞIZ. SOSYAL BELEDİYECİLİK GEREĞİ HAYIR KURULUŞLARI, GAZİ, ŞEHİT, DUL, YETİM, ENGELLİ VE MİLLİ SPORCULAR İLE AİLELERİNDEN, SU FATURA BEDELİ ALINMAYACAKTIR. BU ŞEKİLDE SU KAYNAKLARIMIZIN ETKİN KULLANILMASI, HALKIMIZIN SUYA UCUZ ULAŞMASINI VE TASARRUFLU ŞEKİLDE SU KULLANMALARINI TEŞVİK EDECEĞİZ. MEVCUT BÜTÜN İLÇELERİMİZİ KAPSAYACAK ŞEKİLDE ARITMA TESİSLERİNİN VE KANALİZASYON SİSTEMLERİNİN MODERNİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLECEK, ŞEHRİMİZİ KÖTÜ KOKUYA MAĞRUZ KALDIĞI BU ÇİRKİN DURUMDAN KURTARACAĞIZ.

DAR GELİRLİYE KONUT DESTEĞİ

DAR GELİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN DERDİNE DERMAN OLMAYA GELİYORUZ. DAR GELİRLİLER İÇİN GERÇEKÇİ BİR PLANLAMA İLE KONUTLAR ÜRETECEĞİZ. BELEDİYELERİMİZİN ÖNCÜLÜĞÜNDE VE DENETİMİNDE KOOPERATİFLEŞMENİN ÖNÜ AÇILACAK, DAR GELİRLİYE UZUN VADELİ EKONOMİK BARINMA VE KONUT EDİNME DESTEKLERİ VERECEĞİZ.

“İYİ KART” YOKSULU GÜLDÜRECEK!

HÜKÜMETİN UYGULADIĞI YANLIŞ EKONOMİK POLİTİKALAR SONUCU ÜLKEMİZDE YOKLUK VE YOKSULLUK OLUŞMUŞTUR. TESPİT ETTİĞİMİZ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE, SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZLA ÖRTÜŞEN VE DUYARLI HER BELEDİYE BAŞKANININ YERİNE GETİRMESİ GEREKEN SORUMLULUKLARI, BİR LÜTUF GİBİ DEĞİL, İNSAN ONURUNA YAKIŞIR BİR BİÇİMDE DESTEKLER VEREREK GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ. SOSYAL YARDIMA MUHTAÇ VATANDAŞLARIMIZA YAPILACAK NAKDÎ YARDIMLAR, İYİ KART’LARA YÜKLENECEK VE İYİ BELEDİYELERİMİZİN ANLAŞMALI OLDUĞU İNDİRİMLİ MARKET, BAKKAL VE KOOPERATİFLERDE KULLANABİLME İMKÂNI SAĞLANACAKTIR.

KADINLAR İYİ OLACAK! ( KADINLARA HER KONUDA DESTEK)

ŞEHRİMİZDE KADINLARIMIZIN TOPLUMSAL HAYATIN HER ALANINDA SÖZ SAHİBİ OLMALARININ ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ. KADIN EĞİTİM VE DANIŞMA MERKEZLERİ KURULACAK VE KADINLARIMIZA, TEKNOLOJİK VE MESLEKİ ALANLARDA EĞİTİM VE SERTİFİKA PROGRAMLARI DÜZENLEYECEĞİZ.HUKUKİ, SOSYAL VE EKONOMİK MENFAATLERİYLE YASAL HAKLARI KONUSUNDA EĞİTİMLER VERECEĞİZ. AİLE EĞİTİMİ, EVLİLİK, ÇOCUK EĞİTİMİ, MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE GİBİ KONULARDA EĞİTİM, BİLGİLENDİRME VE PSİKOLOJİK DANIŞMA DESTEĞİ DE SUNACAĞIZ.

YÖRESEL SANATLARLA İLGİLİ KURSLAR, KADINLARA ÖZEL SPOR SALONLARI, YÜZME HAVUZLARININ BULUNDUĞU KADIN KULÜPLERİ AÇACAĞIZ.

YUVAM PROJESİ” ADI ALTINDA YENİDEN UMUTLA YAŞAMA MERHABA PROJESİNİ HAYATA GEÇİREREK, ŞİDDETE UĞRAMIŞ KADINLARIMIZIN BARINMA VE KORUNMA İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAĞIZ.

İYİLİK EVLERİ

KONYALI YARDIMSEVERLERDEN TOPLADIĞIMIZ YARDIM MALZEMELERİNİ İYİLİK EVLERİ ADI ALTINDA OLUŞTURACAĞIMIZ MERKEZLERDE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITMA ORGANİZASYONU YAPILACAKTIR. İHTİYAÇ SAHİPLERİNE AŞEVLERİ AÇILARAK HEM AŞEVLERİNİN BULUNDUĞU YERDE HEM DE EVLERİNE YEMEK SERVİSİ YAPARAK İNSANLARIMIZIN BİR NEBZEDE OLSUN HAYATA TUTUNMASINA YARDIMCI OLACAĞIZ. AYNİ, NAKDÎ VE SAĞLIK YARDIMLARI, HİÇBİR AYRIM GÖZETMEDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TARAFIMIZDAN ULAŞTIRILACAKTIR.

HURDAYA ÇIKMIŞ VE ATIL VAZİYETTE OLAN EV AŞYALARININ GEREKLİ TAMİR VE BAKIMLARINA KOMEK KURSİYERLERİNE YAPTIRARAK KULLANILIR HALE GETİRECEĞİZ. TAMİR VE BAKIMI YAPILAN BU EŞYALARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE VERECEĞİZ.  

ENGELSİZ KENTLER

ŞEHRİMİZDE ‘ENGELSİZ KENTLER VE MEKÂNLAR’ UYGULAMASI İLE ENGELLİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI KURACAĞIZ VE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN HER ORTAMDA HAKLARINI KORUYACAĞIZ. ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ VE AİLELERİNİN, SOSYAL HAYATA KATILMASI ADINA HER TÜRLÜ HİZMETLERİ SAĞLAYACAĞIZ. ENGELLİ DANIŞMA MERKEZİNDEN ENGELSİZ HAVUZLARA, ENGELSİZ PARKLARDAN ENGELSİZ ARAÇLARA KADAR HER TÜRLÜ HİZMETLERİ VATANDAŞLARIMIZA SUNACAĞIZ. BELEDİYELERİMİZDE ENGELLİ İSTİHDAMINI ARTIRACAĞIZ.  ŞEHRİMİZDE MEVCUT OLAN KALDIRIMLARIN ENGELLİLERE UYGUN BİR ŞEKİLDE YENİDEN DÜZENLENMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ.

ÇOCUKLAR “İYİ”YE EMANET

BELEDİYEÇOCUK MECLİSİ KURULACAK, ÇOCUKLARIMIZ DA SÖZ HAKKINA SAHİP OLACAK. ÇOCUKLAR İÇİN KREŞLERDEN SPOR KULÜPLERİNE KADAR HER İHTİYACA UYGUN HİZMET BİNALARI YAPILACAK. BU KREŞLERDE, UYUM SAĞLAYAMAYAN ÇOCUKLAR VE AİLELERİNE PSİKOLOJİK DESTEK VERİLECEK.

PARK VE OYUN ALANLARI, YAŞ GRUPLARINA UYGUN DÜZENLENECEK. ÇOCUKLARIMIZ, KURULACAK OLAN İYİ SANAT EVLERİ VE İYİ SANAT SOKAKLARI’NDA BÜYÜYECEK. TÜRK DÜNYASI İLE BULUŞTURULACAK, KÜLTÜR PAYLAŞIMINDA BULUNACAKLARDIR.

ŞEFKAT ÇOCUK EVLERİ KURUYORUZ

ŞEVKAT ÇOCUK KORUMA EVLERİ İLE KİMSESİZ KALMIŞ, EVDEN KAÇMIŞ, AİLESİ TARAFINDAN İSTİSMARA VE ŞİDDETE UĞRAMIŞ, MADDE BAĞIMLISI ÇOCUKLARIMIZA YUVA KURACAĞIZ. İYİ BELEDİYELERİN HİZMET SUNDUĞU HER YERDE, SOKAKTA ÇALIŞAN HİÇBİR ÇOCUK KALMAYACAK. PSİKOLOJİK, SOSYAL, MESLEKİ VE EĞİTİM ANLAMINDA HER TÜRLÜ HİZMETLERİ BU ÇOCUKLARIMIZA SUNACAĞIZ. ÇOCUKLARIMIZIN YAŞADIKLARI SORUNLARI ÇÖZMESİNDE YARDIMCI OLACAĞIZ VE TOPLUMA FAYDALI BİREYLER YETİŞTİRİLMESİNDE ATMAMIZ GEREKEN TÜM ADIMLARI ONLAR İÇİN ATACAĞIZ.

İYİ ANALİZ İYİ HİZMET

ZOR KOŞULLARDA YAŞAMLARINI SÜRDÜREN EKONOMİK ANLAMDA DEZAVANTAJLI GRUPLARIN “SOSYAL DOKU HARİTASINI” VERİ TABANINDA TOPLAYACAĞIZ. EN İYİ İHTİYAÇ ANALİZİ YAPILARAK, TOPLANAN VERİLER IŞIĞINDA HİZMETLER, GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EN HIZLI VE EN DOĞRU BİR BİÇİMDE ULAŞTIRILACAKTIR.

AÇIK CEZA EVLERİNDE KALAN KADER MAHKÛMLARININ SOSYAL HAYATLARINI SÜRDÜREBİLMELERİ, YENİDEN SUÇA YÖNELMEMELERİ VE MAHKÛMİYETLERİ SONUNDA İŞ BULMALARI KONUSUNDA PROJELERGELİŞTİRECEĞİZ.

İLETİŞİM

Telefon: +9o 332 320 44 94
Email : bilgi@oguzsimsek.com.tr
Adres: İhsaniye mahallesi, Kozanoğlu Sokak No:3  Selçuklu/KONYA 

INSTAGRAM

Instagram Feed Not found Please enter valid Access Token.(Enter Access Token)

inegöl mobilya