SAĞLIK

GERİATRİ YAŞAM MERKEZİ

ŞEHRİMİZDE GERİATRİ YAŞAM MERKEZİ BULUNMAMAKTADIR.65 YAŞ ÜSTÜ İNSANLARIMIZIN SAĞLIĞINI KORUMAK, BAĞIMSIZ OLARAK YAŞAMINI SÜRDÜRMELERİNE YARDIMCI OLMAK VE YAŞAM KALİTELERİNİ YÜKSELTMEK AMACIYLA, GERİATRİ YAŞAM MERKEZLERİKURARAK BU EKSİKLİĞİ GİDERECEĞİZ..

GERİATRİ YAŞAM MERKEZLERİ İLE HAYATLARININ İLERLEMİŞ YILLARINDA OLAN İNSANLARIMIZIN, SAĞLIKLARININ KORUNMASI, ORTAYA ÇIKABİLECEK HASTALIKLARININ İLERLEMEDEN ÖNLENMESİ SAĞLANACAKTIR. BELİRLİ YAŞ ÜSTÜ OLAN VE SAĞLIK SORUNLARI YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZINTOPLUMDAN SOYUTLANMADAN YAŞAMLARINI DAHA İYİ SÜRDÜRMELERİNİ SAĞLAYACAĞIZ.

BU MERKEZİMİZDE, GERİATRİ KONUSUNDA UZMAN DOKTORLAR, SOSYAL HİZMET UZMANLARI, FİZİK TEDAVİ UZMANLARI, DİYETİSYEN VE HEMŞİRELER BULUNDURULACAĞIZ.

GERİATRİ YAŞAM MERKEZİNDE;

1-TEMEL GÜNLÜK YAŞAM AKTİVİTELERİNİN YAPILMASINI SAĞLAYACAĞIZ.

2-KORUYUCU HEKİMLİĞE YÖNELİK FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

3-UNUTKANLIĞIN AZALTILMASI AMACIYLA, HAFIZA TEKNİKLERİ İLE İŞ, BECERİ, OYUN VE SOSYAL AKTİVİTELERİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ SAĞLANACAK.

4-DEPRESYON TEDAVİSİNE YÖNELİK, İŞLEVSEL AKTİVİTELER YAPILMASI SAĞLANACAK.

HASTA YAKINI MİSAFİRHANESİ

İLİMİZE DIŞARIDAN TEDAVİ AMACIYLA GELEN HASTA YAKINLARININ TEDAVİ SÜRECİNDE KALABİLECEKLERİ UYGUN KONAKLAMA YERLERİ ÇOK AZ VE PAHALIDIR.KONAKLAMA YERLERİ İSE, HASTA VE YAKINLARINI EKONOMİK OLARAK ZORA SOKMAKTADIR.VATANDAŞLARIMIZI EKONOMİK OLARAK RAHATLATMAK AMACIYLA, HASTA YAKINLARININ DİNLENMELERİ, GEREKİRSE ÜCRETSİZ VEYA ÇOK UYGUN FİYATLA KALABİLECEKLERİ MİSAFİRHANELER İNŞA EDECEĞİZ. NECMETTİN ERBAKAN VE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTELERİ, BEYHEKİM DEVLET HASTANESİ, MERAM ARAŞTIRMA HASTANESİ VE GEREKİRSE DİĞER HASTANELERİMİZİN DE İÇİNDE OLDUĞU YAKIN BÖLGELERDE MİSAFİRHANELERAÇACAĞIZ.

İLETİŞİM

Telefon: +9o 332 320 44 94
Email : bilgi@oguzsimsek.com.tr
Adres: İhsaniye mahallesi, Kozanoğlu Sokak No:3  Selçuklu/KONYA 

INSTAGRAM

Instagram Feed Not found Please enter valid Access Token.(Enter Access Token)

inegöl mobilya