KÜLTÜR VE TURİZM

TURİZM ULAŞIM RİNGİ OLUŞTURARAK VATANDAŞLARIMIZIN ŞEHRİMİZİN HER YERİNİ GÖRMESİ VE GEZMESİSAĞLANACAK.

DOĞAL OLUŞAN OBRUKLAR İÇİN OBRUK TURİZMİ(KIZÖREN, ÇUMRA VE KARAPINAR), İVRİZ KAYA ANITI, GÖKSU ŞELALESİ, ANIT AĞAÇLAR, KİLİSTRA VE DİĞER YERLERİN TANITILMASI SAĞLANACAKTIR.

TOROS YAYALARI’NINDÖNEMSEL OLARAK İZCİ KAMPLARI, YÜRÜYÜŞ PARKURLARI, ATLI VE 4X4 ARAÇLAR İLE SAFARİ SEFERLERİ ORGANİZASYONLARI DÜZENLENECEKTİR.

ŞEHİR MERKEZİNDE SELÇUKLU DÖNEMİNİ YANSITAN KONAKLAMALI OLACAK ŞEKİLDE BİR TEMA PARKI VE YAŞAYAN KÜLTÜR MÜZEİNŞA EDECEĞİZ.

DÜNYA’NIN NAZAR BONCUĞU MEKE GÖLÜ’NÜN ESKİ İHTİŞAMINA KAVUŞMASI İÇİN ISLAH ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLECEK, YERLİ VE YABANCI TURİZMDE DAHA CAZİBELİ BİR HALE GETİRECEĞİZ.

SAĞLIK TURİZMİNİ GELİŞTİRECEĞİZ.İSMİL,ILGIN VE SEYDİŞEHİR KAPLICALARIMIZAŞİFA BULMAK İÇİN GELEN MİSAFİRLERİMİZİN DAHA KONFORLU BİR ŞEKİLDE KONAKLAMALARINI SAĞLAYACAĞIZ.GEREKLİ YATIRIMLARI YAPACAĞIZ.

İYİ SANAT İYİ SOKAK

HER TÜRLÜ SOSYAL FAALİYETLERİN PROGRAMLANACAĞI, İÇİNDEATÖLYELERİN BULUNDUĞU SANAT EVLERİ VE SOKAKLARI OLUŞTURACAĞIZ. KÜLTÜR MERKEZLERİNDE; KONSER, SİNEMA, TİYATRO, EDEBİYAT GİBİ SANATSAL ALANLARDA ÜCRETSİZ VEYA DÜŞÜK ÜCRETLİ ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEĞİZ. SOSYAL VE KÜLTÜREL HAYATI ŞEHRİMİZDE DAHA DA CANLI HALE GETİRECEĞİZ.

GENÇ KÖPRÜ KAMPLARI

KÖYLERİMİZDEN KENTLERİMİZE, BÜTÜN GENÇLERİN BİRBİRLERİYLE ORTAK ÇALIŞMALAR YAPARAK, KAYNAŞABİLECEKLERİ KÜLTÜR VE SANAT KAMPLARIORGANİZASYONLARI YAPMAYI PLANLIYORUZ. “GENÇ KÖPRÜ” KAMPLARI, DÜNYA GENÇLERİNİN ZİYARETİNE AÇILARAK, KARŞILIKLI KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİN PAYLAŞIMINI SAĞLAYACAĞIZ.

İLETİŞİM

Telefon: +9o 332 320 44 94
Email : bilgi@oguzsimsek.com.tr
Adres: İhsaniye mahallesi, Kozanoğlu Sokak No:3  Selçuklu/KONYA 

INSTAGRAM

Instagram Feed Not found Please enter valid Access Token.(Enter Access Token)

inegöl mobilya