EĞİTİM

AĞAÇ YAŞ İKEN EĞİLİR DEDİK!

2017 YILINDAN İTİBAREN ÜLKEMİZ CİDDİ ANLAMDA BEYİN GÖÇÜ YAŞADI. ÜLKEMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN ÖNEMLİ OLAN BU KAYBI TELAFİ ETMEK İÇİN “ÜSTÜN ZEKALILAR OKULU”AÇACAĞIZ. KENTİMİZ VE İLÇELERİNDE GENİŞ ÇAPLI ARAŞTIRMALAR YAPARAK, 150 ÜSTÜN ZEKALI ÇOCUĞUMUZUN MODERN BİR ŞEKİLDE OKUYABİLECEĞİ BİR EĞİTİM HİZMETİ SUNACAĞIZ. BU OKULDA ÜLKEMİZİN VE DÜNYANIN ÖNDE GELEN ÖĞRETİM PERSONELİ İSTİHDAM EDİLECEK VE HER TÜR TEKNOLOJİYİ İÇERECEK LABORATUVARLAR OLUŞTURULACAKTIR. BÖYLELİKLE GELECEĞİMİZ GÜVENCESİ GENÇLERİMİZE ÖNCÜ OLACAK BİR NESİL OLUŞTURMANIN ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ.

KONYA’DALİSELERE GİRİŞ SINAVINDA ÜSTÜN BAŞARI ELDE EDEN ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA İYİ EĞİTİM ALMASI İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİVERECEĞİZ.

SİLLE GÜZEL SANATLAR VE TASARIM ÜNİVERSİTESİ

TARİHİ VE KÜLTÜREL BİR MİRAS OLAN SİLLE’DE, MEVCUT ŞEHİR VE MİMARİ DOKUSUNA UYGUN BUTİK BİR ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜ TASARLADIK. TÜRKİYE’DE ÖNCÜ TASARIMCILARIN SANATÇILARIN YETİŞEBİLECEĞİ, TASARIM EĞİTİMLERİNİN VERİLECEĞİ VE GÜZEL SANATLARIN HER BÖLÜMÜNDE ATÖLYELERDEN OLUŞAN BİR ÜNİVERSİTE KURACAĞIZ.BURADAN YETİŞEN GENÇLERİMİZ, GEÇMİŞTEN ALDIĞI KÜLTÜREL VE TARİHİ MİRASI GELECEĞE ÖZGÜN BİR ŞEKİLDE TAŞIYACAKTIR.

ÜCRETSİZ İNTERNET

KAMU ALANLARININ TAMAMINDA ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ VERİLECEKTİR.BELEDİYE BİNALARINDA, KENT MEYDANLARINDA, KAMUSAL ALANLARDA VE TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA ÜCRETSİZ İNTERNETHİZMETİ SAĞLAYACAĞIZ.

İYİ GENÇLİK İYİ GELECEK

GENÇLERİMİZ İÇİN ARAŞTIRMA, TASARIM VE YAZILIM GELİŞTİRME YAPABİLECEKLERİ, AR-GE TEKNOLOJİ MERKEZLERİAÇACAĞIZ. GENÇLERİMİZE VERECEĞİMİZ “İYİ GENÇ KART” İLE KÜLTÜR, SANAT, SPOR FAALİYETLERİ VE İNTERNET ERİŞİMİNİ ÜCRETSİZ SUNACAĞIZ. “GENÇ ÇÖZÜM MERKEZLERİ” İLE GENÇLERİN SORUNLARINI DİNLEYİP ÇÖZÜM YOLLARI ÜRETECEĞİZ.

ÖZELLİKLE KIZ ÖĞRENCİLERE YURT DESTEĞİ SAĞLANACAK. GENÇLERİMİZE EĞİTİM, BARINMA VE İSTİHDAM FIRSATLARI SUNACAĞIZ. EKONOMİK ŞARTLARI UYGUN OLMAYAN GENÇLERİMİZE EĞİTİM HAYATINDA HER TÜRLÜ DESTEĞİVERECEĞİZ.

KONYAMIZDA BULUNAN TÜM ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİMİZİ KAPSAYACAK ŞEKİLDE BELEDİYE OLARAK ARKDAŞLIK VE GENÇLİK FESTİVALİ DÜZENLEYECEĞİZ. BU FESTİVALDE BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ DE ÖDÜLLENDİRECEĞİZ.

İLETİŞİM

Telefon: +9o 332 320 44 94
Email : bilgi@oguzsimsek.com.tr
Adres: İhsaniye mahallesi, Kozanoğlu Sokak No:3  Selçuklu/KONYA 

INSTAGRAM

Instagram Feed Not found Please enter valid Access Token.(Enter Access Token)

inegöl mobilya